Ключова інформація:
Це опитування є частиною дослідження «Медіатворчість як чинник посттравмівного зростання особистості ветерана війни».
Дослідження має на меті з’ясувати, як медіатворість впливає на соціально-психологічну адаптацію і посттравмівне зростання учасників бойових дій. Участь у дослідженні абсолютно добровільна і конфіденційна.
Дослідження складається з 3 етапів. Перший і третій етапи – опитування, тривають до 20 хвилин. Другий етап – участь у програмі з розвитку медіааактивності буде тривати 8 тижнів, з періодичністю зустрічей 1 раз на тиждень. Ви можете взяти участь у всіх етапах, або взагалі відмовитися від участі у дослідженні.
За результатами І етапу, після проходження опитування, випадковим порядком будуть сформовані 3 групи. Ви можете потрапити в одну з них, якщо від дати травмівної події, яку ви пережили, минуло 3 і більше місяців та заповните анкету учасника. І тоді ми зв’яжемося з вами за вказаною електронною адресою.
Ризики та переваги:
Участь у дослідженні може викликати неприємні спогади про травмівну подію. Ми потурбувалися про ваше психічне здоров’я. Головна дослідниця та ведучі груп будуть на постійному зв’язку з учасниками для супроводу та підтримки. Також ми можемо надати контакти для отримання анонімної психологічної допомоги.
Ваша участь у дослідженні буде вкладом у вітчизняну психологічну науку і сприятиме програмі з посттравмівного зростання ветеранів.
Конфіденційність:
Ми зберігаємо конфіденційність отриманої від учасників дослідження інформації.
Всім учасникам буде згенеровано унікальні коди, за якими ми розрізнятимемо респондентів.
Жодна стороння особа, окрім дослідницької команди, не матиме доступу до відповідей респондентів, які будуть закодовані на І етапі.
Результати дослідження будуть опубліковані в узагальненому вигляді.
Можливість виходу із дослідження:
Участь у дослідженні є добровільною і від неї можна відмовитися в будь-який момент з будь-якої причини.
До кого звертатися із запитаннями:
Головна дослідниця: Тетяна Фількіна
WhatsUp та Telegram: +380671992884
Електронна пошта: tanyafilkina@gmail.com
Інституція головної дослідниці: Інститут соціальної та політичної психології НАПН України