Сіліна Юлія
Психотерапевт
Досвід: 10 років
1500 грн
за сесію
Використовувані методи:
Символдрама
Гіпнотерапія

Теми, на яких спеціалізується

Вигорання
Іпохондрія (переживання про здоров'я)
Дратівливість
Відчуття самотності
Емоційна залежність
Знесилення
Низька самооцінка
Панічні атаки
Перепади настрою
Проблеми зі сном
Стрес
Прокрастинація
Тривожність
Управління гнівом
Відносини з дітьми
Відносини з батьками
Відносини з оточуючими в цілому
Відносини з партнером
Зміна або втрата роботи
Зрада
Переїзд та/або еміграція
Розрив відносин або розлучення
Фінансові зміни
Хвороба (своя або близьких)
Нестача мотивації

Оберіть дату та час сесії

Записатися на сесію можуть лише зареєстровані користувачі.

Час на сайті вказано з урахуванням часового поясу на вашому пристрої: .
Якщо ви перебуваєте в іншому часовому поясі, змініть його в налаштуваннях вашого пристрою та оновіть сторінку.

Про фахівця

Я психолог, гіпнотерапевт, психотерапевт за методом символдрама. Працюю індивідуально з підлітками та дорослими.

Орієнтуюсь на духовні цінності кожної людини тому, що для мене це пізнання нового всесвіту з його унікальністю та можливостями. Бачу в кожній людині величезний потенціал та допомагаю вийти на усвідомлення власної самоцінності.

Працюю у дуже м'яких методах через емоційно-образну терапію, казки, архетипи, метафоричні карти. Дуже добре зарекомендував себе гіпноз у вирішенні таких проблем як страхи, панічні атаки, емоційна залежність, фінансові проблеми, фобії, депресії.

А також працюю успішно з темами партнерських відносин, дитячо-батьківських відносин, відносин з оточуючими, психосоматикою (метод ImKP Німеччина).

Продовжую вдосконалюватись у знаннях психоаналізу та Юнгіанського психоаналізу. Постійно проходжу супервізії та інтервізії.

Показати весь текст

Освіта

2022
Структурна гіпнотерапія.
2021
Міжрегіональна громадська організація сприяння розвитку символдрами Кататимно-імагінативної психотерапії в Росії, Україні, Республіці Білорусь, Казахстані МГО СРС КІП та Українська Громадська організація Інститут розвитку символдрами та глибинної психології ім. Х. Льойнера. Символдрама - техніки середньої ступені Асоціативний метод С2.
2019
Виданий Міжрегіональна громадська організація сприяння розвитку символдрами Кататимно-імагінативної психотерапії в Росії, Україні, Республіці Білорусь, Казахстані МГО СРС КІП та Українська Громадська організація Інститут розвитку символдрами та глибинної психології ім. Х. Льойнера . Символдрама - основи техніки середньої ступені С1.
2019
Міжнародне товариство Кататимного переживання образів та імагинативних методів в психотерапії та психології МТКПО. Імагінативна психотерапія тіла ImKP-1.
2019
Міжнародне товариство Кататимного переживання образів та імагинативних методів в психотерапії та психології МТКПО. Імагінативна психотерапія тіла ImKP-2.
2018
Міжнародний Інститут соціального та психологічного здоров'я. Пропедевтика психічних захворювань у дітей та дорослих.
2017
Міжрегіональна громадська організація сприяння розвитку символдрами Кататимно-імагінативної психотерапії в Росії, Україні, Республіці Білорусь, Казахстані МГО СРС КІП та Українська Громадська організація Інститут розвитку символдрами та глибинної психології ім. Х. Льойнера. Спеціальна психосоматика.
2013
Дніпропетровський гуманітарний університет. Психологія. Магістр.
0
Міжрегіональна громадська організація сприяння розвитку символдрами Кататимно-імагінативної психотерапії в Росії, Україні, Республіці Білорусь, Казахстані МГО СРС КІП та Українська Громадська організація Інститут розвитку символдрами та глибинної психології ім. Х. Льойнера. Основна ступінь символдрами.
Показати ще