Акцентуації характеру. Опитувальник Леонгарда-Шмішека. PsyMag

Акцентуації характеру. Опитувальник Леонгарда-Шмішека

Пройти тест

Відповідно до теорії «акцентуйованих особистостей» існують риси особистості, які власними силами ще є патологічними, проте можуть за певних умов розвиватися у позитивному чи негативному напрямі. Риси ці є загостренням деяких властивих кожній людині індивідуальних властивостей. У психопатів ці риси досягають особливо великої виразності.

Акцентуйована особистість може бути вибірково вразлива щодо одних психогенних впливів, у той час як до інших зберігати досить хорошу стійкість. Акцентуйовані особистості можуть досягати значних успіхів у науці, культурі, спорті, політичної діяльності та ін. Однак ці люди також часто стикаються з психологічними труднощами у випадках, коли складаються ситуації протилежні рисам їх особистості. Уникнути таких ситуацій буває непросто й щоб подолати складності та дискомфорт у спілкуванні, потрібна консультація психолога для отримання кваліфікованої допомоги.

Цей тест призначений виявлення акцентуацій характеру, тобто певного напряму характеру. Опитувальник застосовується як для психологічної консультації, так і з метою профвідбору та профорієнтації.

Джерело: Психологические тесты / Под ред. А. А. Карелина: В 2 т. – М.: Гуманит. изд. Центр ВЛАДОС, 2000. – Т. 1. – 312 с.

Оскільки тест не був рестандартизований українською, питання та інтерпретація результатів наводяться російською.

Дати правильну оцінку Вашому стану допоможе професіонал. Знайти свого психолога Вам допоможе наш сервіс PsyMag.Поміч.