Романтик чи реаліст?

Пройти тест

Романтики та реалісти сприймають життя зовсім по-різному. Для романтиків воно як «американські гірки»: іноді дух захоплює, іноді страшно, але нудно – ніколи. Реалісти, навпаки, вважають за краще трохи нудьгувати. Вони прагнуть уникати гострих кутів та поворотів, бажаючи досягти своєї мети з мінімальними втратами. Їх цікавить не процес, а результат. Романтики схильні до сентиментальності, емоцій та ідеалізму. Вони розчулюються цуценятами, плачуть на весіллях, люблять хепі-енди, хочуть, щоб світ став кращим. Реалісти сприймають життя як даність. Вони вибирають із двох зол менше і не страждають на безсоння через те, що неможливо виправити.

Американські психологи дійшли низки цікавих висновків. Надлишок романтизму, наприклад, вбиває шлюб. Хороший шлюб, безумовно, потребує ніжної уваги подружжя один до одного, але надто романтичні чоловіки й дружини не знають міри: їм здається, що партнер повинен читати їхні думки на відстані та відгукуватися негайно на безмовний заклик. Такі очікування знищують те, чого так прагне романтик – теплоту та близькість.

Питання цього тесту складено з урахуванням наукових даних. Відповідайте швидко, слідуючи першому імпульсу. Результат покаже вам, на якій смужці спектра романтик-реаліст ви знаходитесь.

Джерело: Тесты для всех / Составитель Т. В. Орлова. – 3-е издание. – К.: Изд-во «Довира», 1996. – 222 с.

Дати правильну оцінку Вашому стану допоможе професіонал. Знайти свого психолога Вам допоможе наш сервіс PsyMag.Поміч.