Тест на факультет Хогвартсу (Гаррі Поттер)

Пройти тест

Wizarding World, або світ «Гаррі Поттера» - улюблений всесвіт, створений Дж. Роулінг. Цей дивовижний і чарівний всесвіт, який завоював серця мільйонів фанатів по всьому світу. Можливість потрапити до Гоґвортсу і стати частиною цього магічного світу була б чарівною. Чарівна школа Хогвартс, розподільний капелюх і будинки - це невід'ємна частина цього дивовижного світу.

Хто з нас не мріяв про те, що одного разу прилетить сова із запрошенням у дзьобі?

Але що це? Шелестіння крил? Хтось стукає у ваше вікно? Напевно вітер... Не можна повірити! Це поштова сова з Хоґратса! Вона принесла вам запрошення!

І ось ви вже на платформі 9:3/4 на вокзалі "Кінг-Крос" застрибуєте у вагон Хогвардс-експресу. А в Академії Чарівництва та магії «Хогвартс» на вас вже чекає Розподільний Капелюх.

Давайте уявімо момент, коли розподільний капелюх на голові і професор Макґонеґел готова визначити, в який будинок вас відправити. Шляпа, що розподіляє в "Гаррі Поттері" - це щось особливе. Вона бачить не лише ваші якості, а й ваші бажання. Вона знає, що кожен учень унікальний, і намагається відправити його саме туди, де він почуватиметься як удома. Адже Гриффіндор підходить для тих, хто цінує сміливість і відвагу, Пуффендуй – для добрих і чуйних, Слізерин – для тих, хто цінує амбіцію та розум, а Когтевран – для тих, хто схильний до загадок та таємниць.

Капелюх щільно прилягає до вашої голови, і ви відчуваєте її мудрість і магічну силу. Вона починає міркувати про те, куди б вас найкраще відправити...

"Ну що ж, молодий чарівник, у тебе є багато потенціалу. Ти маєш баланс багатьох якостей..."

Яким буде її вердикт? Куди вона вас визначить? Де ви робитимете свою домашку із зільоваріння? У якій вітальні, наповненій атмосферою тепла і дружби, ви будете проводити вільний час і заводити нових друзів, готових підтримати вас у пригодах, веселитися з новими друзями? Гріфіндор? Пуффендуй? Слізерин? А може, Когтевран?

Якщо не терпиться дізнатися, тисни на копку, щоб пройти тест!

І пам'ятай! Якщо тобі не підходить характеристика, капелюх може змінити своє рішення. Все залежить від твого бажання! Тепер ти зможеш розпочати свої навчальні роки в Гоґвортсі та поринути у магічний світ, де щодня принесе нові дивовижні відкриття та виклики. Так що дерзайте, вирушайте в цю дивовижну пригоду разом із Гаррі, Роном та Герміоною, і пам'ятайте, що магія справжня!

Дати правильну оцінку Вашому стану допоможе професіонал. Знайти свого психолога Вам допоможе наш сервіс PsyMag.Поміч.